Dlaczego dołącza do nas coraz więcej Partnerów oraz Klientów, zarówno indywidualnych, jak i biznesowych?  Jak działamy i co nas wyróżnia?

Już od początku swojej działalności skupiliśmy się na tym, aby nasi klienci mieli takie miejsce w sieci, w którym mogą szybko i bezpiecznie dokonać zakupów przez internet i to w takiej formie, która jest dla nich najbardziej odpowiednia.

 

Dziś zapewniamy kompleksowe rozwiązania:
Dla e-commerce.
Prowadzisz sklep internetowy? Chcesz zapewnić swoim klientom szybkie i wygodne formy płatności online: szybkie przelewy, raty, leasing? Mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie.
Zostań naszym Partnerem i zarejestruj się na iPłatności.

 

Dla klientów indywidualnych.
Szybkie przelewy, odroczone płatności, czy zakupy na raty. Szybko, wygodnie i bezpiecznie, nawet w tych sklepach, które nie są naszymi partnerami. Wolność zakupów, bezpieczeństwo, możliwość robienia zakupów w kilku sklepach i jedna procedura składania wniosku ratalnego oraz brak ograniczeń związanych z grubością portfela, to to, co nasi klienci lubią najbardziej.
Sprawdź na iRaty.

 

Dla klientów biznesowych.
Prowadzisz firmę? Zależy Ci na tym, aby ją rozwijać bez względu na warunki rynkowe? Wygodne i szybkie formy finansowania online, z pewnością Ci w tym pomogą.
U nas możesz wybrać taką formę, która jest dla Ciebie najbardziej korzystna w danym momencie: raty, leasing raty 3x0%, odroczona płatność, leasing finansowy lub leasing operacyjny.
Sprawdź na iLeasing.

 

Co jeszcze warto wiedzieć?

Już przy pierwszym leasingu otrzymasz od nas dostęp do Panelu Klienta. Z jego poziomu możesz zarządzać swoimi leasingami: spłacać raty, kontrolować finanse, a także robić zakupy, finansując je w systemie ratalnym lub leasingowym.

Aktualności

Wysokie koszty usług i zabiegów medycznych? - zapłać w iRatach

Duża poduszka finansowa na nieprzewidziane wydatki związane z leczeniem różnego rodzaju chorób? To naprawdę świetny pomysł. Zawsze warto mieć fundusze, dzięki którym będziemy mogli mieć alternatywę w stosunku do tego,…

Czytaj więcej

Wszystkie formy finansowania w najwygodniejszej formie? Sprawdź, jak to działa u nas

Dlaczego dołącza do nas coraz więcej Partnerów oraz Klientów, zarówno indywidualnych, jak i biznesowych?  Jak działamy i co nas wyróżnia? Już od początku swojej działalności skupiliśmy się na tym, aby…

Czytaj więcej

Firmowy ekspres do kawy - na raty czy w leasing?

Czy warto mieć w swoim biurze  profesjonalny ekspres do kawy?Jasne, zawsze można postawić na kawę sypaną lub rozpuszczalną, ale wyobraź sobie taką sytuację. Idziesz rano do pracy, wchodzisz do biura…

Czytaj więcej